Turistička organizacija Podgorice predstavila svoju ponudu na Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu

Nacionalna turistička organizacija Crne Gore, zajedno sa Ministarstvom turizma i lokalnim turističkim organizacijama, predstavlja zimsku turističku ponudu na 56. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu, koji se održava od 27. do 29. novembra tekuće godine. Crnogorsku delegaciju predvodili su državni sekretar u Ministarstvu turizma, Petar Drašković i savjetnik direktorice NTO CG, Amel Dedeić. Štand Crne Gore posjetili su […]