,,Ajmo u baštu"!🌻☀️🌱29.maj, Urbana bašta Podgorica🌻☀️🌱

,,Ajmo u baštu"!🌻☀️🌱29.maj, Urbana bašta Podgorica🌻☀️🌱

Nakon radne sedmice, vrijeme je za prirodu, druženje i baštu! ☀️

Zbog već visokih temperatura, našu sledeću akciju prebacujemo u prijatnije popodnevne sate.
Pridružite nam se u PETAK, 29. maja u 18h da zajedno uživamo u prirodi, plodovima bašte i dobrom društvu. 🌱

Malo ćemo srediti baštu, ubrati šta je zrelo, popričati, odmoriti i provesti veče napolju u dobrom društvu. 💚

Vidimo se u bašti! 🌻