,,Ajmo u baštu"!🍀🌱🌿26.jun, Urbana bašta Podgorica🍀🌱🌿

,,Ajmo u baštu"!🍀🌱🌿26.jun, Urbana bašta Podgorica🍀🌱🌿

U petak se ponovo družimo i radimo u našoj voljenoj Urbanoj bašti. 🎉

Okupljanje pomjeramo za 19h zbog vrućina a očekuju nas sezonski radovi, njega biljaka, branje plodova, planiranje narednih aktivnosti i, naravno, dobro društvo.

Ne morate znati puno o baštovanstvu da biste došli. Dovoljna je želja da provedete vrijeme na otvorenom, upoznate neke nove ljude i budete dio jedne lijepe gradske priče.

Vidimo se u bašti! 🌻